Video/ Luizi mbështet Kiarën, ja çfarë bën përpara emisionit

Picture of INA
INA

30/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli u ka bërë thirrje të gjithë fansave të tij, që të shohin programin e partneres Kiara Tito, Dancing ëith The Stars Fan Club.

“Nuk e di çfarë planesh keni sot, por ju këshilloj të shihni Fan Club-in”, tha Luizi në një video të publikuar në Instagram, ndërsa nuk deshi të zbulojë detaje.Kujtojmë, se kjo është puntata e katërt e programit, i cili drejtohet nga Kiara Tito, ndërkohë që të premten u largua nga programi Armaldo Kllogjeri dhe Mariana Shkreta, ndërsa Ronaldo Sharka dhe Frenki Ziaj iu rikthyen sërish garës.

https://www.youtube.com/watch?v=zhXQAqqF0Zo

TË FUNDIT
2 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
3 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
3 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

2 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
3 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
3 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
2 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ