VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

Picture of INA
INA

27/05/2024

Egla Ceno e cila është fituese e Big Brother VIP 3, gjatë gjithë rrugëtimit të saj është dukur se nuk ka një mbështetje të madhe nga të afërmit siç kanë pasur konkurrentët e tjerë, kjo ndoshta për shkak se vëllezërit e saj jetojnë jashtë shtetit.

Së fundmi, pasi u shpall fituese, Egla ka ndarë një video në Instagram, ku shihen dy vëllezërit e saj të festonin si të “çmendur”, kur Ledioni tha emrin e Eglës si fituesen e këtij edicioni.

Ata hidhen përpjetë nga gëzimi, brohorasin, hedhin para në ajër dhe përqafohen me njëri-tjetrin. Një reagim ky, ku tregon dashurinë e madhe që vëllezërit ndjejnë për motrën e tyre.

Në videon e vëllezërve që jetojnë jashtë Shqipërisë, Egla shkruan: Kush ka vëllezër, botën ka.

https://www.instagram.com/egla_ceno/?utm_source=ig_embed&ig_rid=44f0d0c3-b779-4305-9c0f-64dbfd944e0d

TË FUNDIT
22 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
24 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

24 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
22 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ