Video/ “Më tha shko e shkëlqe”, Luiz Ejlli falenderon Kiara Titon

INA
INA

22/12/2023

Përpara se të nisej për në një aktivitet, këngëtari Luiz Ejlli falenderoi bashkëshorten e tij Kiara Tito për veshjen e tij

“Falenderoj Kiara Titon që më vesh dhe më hekuros çdo ditë. I thashë sonte do iki në një event. Do jem vetëm i thashë. Edhe mendova që do të më veshë keq. Por jo. Ikë thotë shkëlqe, e kujdes se mos ma hap telefonin kur të të bie.”, tha Luizi me humor.

Video: http://Video/ “Më tha shko e shkëlqe”, Luiz Ejlli falenderon Kiara Titon

Më pas Luizi postoi një foto me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ