Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

Picture of INA
INA

13/04/2024

Meritoni kishte zgjedhur Riken për t’i shkruar letër.

“Duke të falenderuar që tregove anën tënde njerëzore kur unë u ktheva nga Dhoma e Bardhë, me një dhimbje që nuk do të doja që ta përjetoja dhe më fal 1 mijë herë për çdo gjë që ka ndodhur mes nesh, të faleminderit shumë!”, shkruan Meritoni, teksa Rike është ngritur dhe e ka përqafuar banorin.

Shiko videon:

https://www.instagram.com/reel/C5rIAjds3rv/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

TË FUNDIT
11 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij
10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
10 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
18 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
11 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?
1 ditë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ