VIDEO/ ‘Mund të rrimë bashkë, por jemi në një lojë’, Sara këshillon Bardhin

INA
INA

03/02/2024

Pas spekulimeve nga banorët se afrimiteti i tyre nuk është i sinqertë, Sara ka këshilluar Bardhin që të jetë më i kujdesshëm.

Në një bisdë të bërë larg banorëve të tjerë në oborrin e shtëpisë, Sara i thotë Bardhit se ata mund të rrinë bashkë por të jenë të kujdesshëm dhe më të vëmendshëm në lojë dhe së mund të funksionojnë shumë mirë nëse kanë të njëjtat qëndrime.

Bardhi nga ana tjetër është shprehur se nuk i intereson opinioni i të tjerve ndërsa secili mund të luajë lojën e tij në mënyrë të pavarur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

INFO

NA NDIQ