Video/ “Nuk lakmoj asgjë”, Luiz Ejlli-fansave: Faleminderit që ekzistoni, jeni forca ime

Picture of INA
INA

10/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli ka postuar në Instagram një pjesë nga nata e mbrëmshme, kur ai dhe bashkëshortja e tij, Kiara Tito mbërritën në tapetin e kuq në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Luizi dhe Kiara u pritën me brohorima nga fansat e tyre, të cilët prisnin me padurim të shkrepnin një foto me ta

“Një nga dhjetë urdhërimet thotë: “Mos e lakmo kurrë sendin e huaj për të keq”. E unë nuk lakmoj asgjë! Dhe kjo është e gjitha dhuratë që ju të gjithë ma keni bërë, dhe po të kisha nëntë jetë nuk do jua ktheja sejcilit atë që ju meritoni. Faleminderit që ekzistoni, jeni forca ime, zoti ju bekoftë“, shkruan Luizi krahas videos së postuar në Instagram.

https://www.instagram.com/reel/CyN5h2AIm48/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

TË FUNDIT
3 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
3 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
7 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
18 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
18 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

21 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
18 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
18 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
7 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
3 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
3 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ