VIDEO/ Pamjet që po bëjnë bujë në rrjetet sociale, lojtari puth kundërshtarin në hundë

0

Një episod i pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit anglez mes Burnley-Cardiff City.

Në nerva e sipër gjakrat janë ndezur mes Ashley Barnes dhe Joe Bennett, të cilët u përplasën fizikisht me njëri-tjetrin.

Por ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim, ku këto përplasje përfundojnë me shtyrje e deri në kartonë të kuq, Joe Bennet bëri një gjest të pazakontë dhe puthi kundërshtarin në hundë.

Episodin e çuditshëm mund ta shihni në videon e mëposhtme, e cila po bën bujë në rrjetet sociale.