Video/ Puthje dhe përqafime, Kiara dhe Luizi publikojnë videoklipin e festave të fundvitit

Picture of INA
INA

11/11/2023

Çifti më i famshëm i momentit, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë realizuar një video për festat e fundvitit.

Moderatorja e ka postuar videon në Instagram, ndërsa ka etiketuar edhe partnerin e saj. Në video shihen Kiara dhe Luizi të veshur me të bardha, ndërsa përreth tyre mbizotëron atmosfera e festave.

Pemë Krishtlindjesh, borë e drita që vezullojnë, ndërsa Kiara dhe Luizi luajnë e bëjnë humor me njëri-tjetrin.

“Me shumë dashuri për ju”, shkruan Kiara Tito.

Ndiqni videon: https://www.instagram.com/reel/Czgwf64tgXj/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ