Video/ Ronaldo “tmerrohet” nga Luizi, del menjëherë nga salla e provave të kërcimit

INA
INA

02/11/2023

Këngëtari Luiz Ejlli këtë herë ka shkuar në dhomën e provave të moderatorit Ronaldo Sharka dhe partneres së tij në kërcim, Frenkit.

Sapo Ronaldo e ka parë Luizin ka ikur menjëherë nga pista e kërcimit, ndërsa në një video të publikuar në faqen e Instagram-it të DWTS shihet duke diskutuar me drejtuesin e këtij programi, Eno Popin.Luizi nuk ka qëndruar më gjatë. E ka përgëzuar balerinën dhe ka hedhur disa thumba ndaj Ronaldos.

“Ika suksese. Rrezik t’ka ra po do ta përballosh, nuk ke çfarë t’i bësh”, ka thënë Luizi.

Kujtojmë se dy ish-banorët e Big Brother nuk kanë marrëdhënie të mira pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

https://www.instagram.com/p/CzHGUEKtjHx/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

valbona

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INFO

NA NDIQ