VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

Picture of INA
INA

01/06/2023

Presidenti Joe Biden u pengua në një thes rëre dhe u rrëzua teksa përfundonte dhënien e diplomave në fillimin e Akademisë së Forcave Ajrore të SHBA në Kolorado të enjten.

Biden, i cili është presidenti më i vjetër në detyrë i vendit në moshën 80-vjeçare, u pa duke u ndihmuar nga zyrtarët e Forcave Ajrore për t’u ngritur nga toka.

Presidenti kishte qëndruar në këmbë për rreth një orë e gjysmë për të shtrënguar duart me secilin prej 921 kadetëve të diplomuar.

Shtëpia e Bardhë tha se presidenti ishte mirë pas rënies.

SHIKONI VIDEON

TË FUNDIT
4 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
5 orë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
5 orë
Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!
8 orë
Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit
9 orë
“Zv/km e parë” e parasheh rregullorja e Qeverisë. Mexhiti: do të jem unë, kemi marrëveshje me Mickoskin

ME TE LEXUARA

9 orë
Gjeorgjia barazon me Çekinë, shpresë për Shqipërinë
9 orë
“Zv/km e parë” e parasheh rregullorja e Qeverisë. Mexhiti: do të jem unë, kemi marrëveshje me Mickoskin
8 orë
Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit
5 orë
Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!
18 orë
Kosova dhe Serbia, në gjykimin e James Rubinit
5 orë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit

LEXO MË SHUMË

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

ilir meta monika kryemadhi

Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit

kombetarja mitaj asani bajrami

Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!

IMG_3485

Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit

qeveria

“Zv/km e parë” e parasheh rregullorja e Qeverisë. Mexhiti: do të jem unë, kemi marrëveshje me Mickoskin

Screenshot_4-16-600x360

Gjeorgjia barazon me Çekinë, shpresë për Shqipërinë

moti nxehti temperatura-termometri

I nxehti afrikan/ Vazhdon faza portokalli – Nga nesër pasdite ndryshon

qeveria

Në Qeverinë e re do të jenë 20 burra dhe 3 gra, mosha mesatare është 47 vjeç

Hristijan Mickoski

Mickoski: Mjaft debatuam për çështje etnike, është koha të fokusohemi në ekonomi dhe zhvillim

INFO

NA NDIQ