Video/ “Shikoj hije në shtëpi”, Erjola Doçi shokon banorët: Jam zgjuar me shenja në trup

INA
INA

31/01/2024

Banorët e Big Brother VIP kanë gjetur Erjola Doçin në sallon duke qarë me dënesë.

Erjola tha se dikush i bën keq duke e parë nga televizori, pasi i ndodh gjithmonë diçka e keqe dhe shikon hije nëpër shtëpi.

“Natën shijoj hije nëpër shtëpi. Jam zgjuar me shenja në trup”, tha Erjola.

Kjo i ka shokuar banorët të cilët e kanë nxjerrë në oborr dhe janë munduar ta qetësojnë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ