FOTO/Video SKANDALI s*k*al në burgun e Londrës, zbulohet kush është LINDA, gardiania që kreu marrëdhënie në qeli me të dënuarin!

Picture of INA
INA

29/06/2024

Gardiania që u filmua duke bërë seks me një të burgosur në qelinë e tij është një modele seksi që u shfaq në një dokumentar të Channel Four për seks treshe dhe orgji, sipas  MailOnline.

Ajo është Linda De Sousa Abreu, 31 vjeç, dhe pas skandalit në burgun e HMP Wandsworth, është vënën nën hetim.

Motra e saj, Andreina, tregoi për Daily Mail se si e paralajmëroi që të mos e përziente stilin e jetës me punën dhe tha se tani ‘po vuante pasojat’.

“Ajo tha se Linda dhe bashkëshorti i saj Nathan ishin yjet e realit show-t “Open House” të Channel 4: Eksperimenti i Madh i Seksit në të cilin çiftet kalojnë kufijtë e marrëdhënieve duke u izoluar në një vend luksoz. Ky serial televiziv është shfaqur vitin e kaluar.

Vëllai i saj, i cili është një trajner personal në Londër, i tha MailOnline se pas daljes së videos ai ka marrë qindra mesazhe fyese.

Linda gjithashtu besohet të ketë një llogari në OnlyFans.

Një video shihet oficerja e burgut HMP Wandsworth të Londrës duke kryer marrëdhënie seksuale me një prej të burgosurve në qeli. Video është bërë virale në rrjet dhe ka shkaktuar tërmet në ministrinë britanike të Drejtësisë.

Gardiania Linda shihet në gjunjë duke kryer një akt seksual, ndërsa më pas zbërthen uniformën dhe ul pantallonat për të vijuar marrëdhënien me të burgosurin. Numri identifikues në uniformë është WW 1098 dhe shfaqet dukshëm në video ashtu si dhe fytyra e saj.

href=”https://www.dailymail.co.uk/news/article-13581551/female-prison-officer-sex-inmate-wandsworth-prison-swinger-channel-four.html”>Daily Mail

TË FUNDIT
6 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
6 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
6 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
7 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
1 ditë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
1 ditë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
7 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
6 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

LEXO MË SHUMË

Olta

“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

motrat kabashi arta dhe ana

Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

luiz ejlli

Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

julian deda erjola lediona

Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

INFO

NA NDIQ