Video/ “Suksese dritë dielli”, Luizi uron Kiarën për emisionin dhe bën batutën: Kujtoja se stjuardesat janë…

INA
INA

16/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli i ka uruar moderatores Kiara Tito suksese, sot gjatë prezantimit të programit “Dancing With The Stars”, ndërkohë që ndodhej në avion, pasi po kthehej nga Zvicra në Shqipëri.

“A lum si ju jeni duke e parë Kiarën live unë mbeta në avion”, tha Luizi në një video të publikuar në Instastroy, ndërsa krahas saj shkruante: “Suksese dritë dielli”.

Ndërsa tregoi edhe një batutë, të kohës kur ai ishte i vogël.

“A e di se kur kam qenë i vogël kam kujtuar se stjuardesat kanë qenë gratë e pilotëve”, tha Luizi duke qeshur.

Kujtojmë, se dje Luizi ndodhej në Zvicër, aty ku mbajti një koncert madhështor. /Labirinth

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ