VIDEO/Tifozët e Serbisë injorohen nga ata të Malit të Zi për fyerjet ndaj Kosovës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28 Mars, 2023

Në Podgoricë po luajnë Mali i Zi dhe Serbia. Rezultati është 0:0, ndërsa deri më tani vendasit janë shfaqur më të rrezikshëm.

Në stadium janë edhe tifozët e Serbisë, që kanë tentuar të bëjnë thirrje anti-Kosovë.

Sipas “scsport.ba”, tifozët serbë kanë nisur thirrjen “Kosovo”, me shpresë që malazezët do të vazhdojë me thirrjen “Serbia”. Por serbët jaën injoruar plotësisht nga tifozët vendas. Tifozëve serbë kjo nuk u pëlqeu dhe menjëherë filluan me fyerje nga Malit të Zi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

herri kejn kean

Real Madridi në kërkim të një sulmuesi, del në skenë emri i yllit anglez

beckam bekam

Beckham bën ofertën e çmendur

mourinho

Mourinho i vendos dy kushte Romës për të qëndruar

Premier-League-1024x659-1

Lista e klubeve më të vlefshme, gjashtë skuadra angleze në mesin e 10 të parave

seria-a

Serie A shpall më të mirët për sezonit

xhaka-zvicra

Granit Xhaka rikthehet në Bundesligë, Bajern Mynih i ofron kontratën

inter

Lautaro: Interi ishte shumë superior ndaj Milanit, tani radhën e ka Man City

dybala

Dybala i lumtur në ‘Olimpico’: Të luash për Romën është një nder

xavi

Xavi thyen heshtjen: Ne e duam Messin këtu

INFO

NA NDIQ