Video/ U arratis nga kazerma, “Vëllai i Madh” merr vendimin për banoren e Big Brother VIP

INA
INA

25/01/2024

Vesa Smolica u arratis nga kazerma, në të cilën “Vëllai i Madh” iu tha të qëndronin, si dënim, pasi kishin thyer rregullat.

Mirëpo, Vesa e theu sërish rregullin, dhe “Vëllai i Madh” ka vendosur ta dërgojë Vesën në nominim, gjatë nominimit të ardhshëm.

“Pas arratisjes nga Kazerma vëllai i madh ka vendosur ta dërgojë në nominim automatikisht Vesën në nominim e ardhshëm”, transmetoi Romeo atë që ishte shkruar në Zarfin e Kuq.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ