VIDEO: Valle e këngë shqiptare, Bebe Rexha i ‘shkund’ xhepat në dasmën e vëllait

ina-online
ina-online

09/10/2023

Florent Rexha, vëllai i këngëtares Bebe Rexha është martuar.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram disa pamje nga dekori i dasmës dhe nga look-u i saj.

Gjithashtu në rrjet janë shpërndarë video nga momentet më kulimnante të festës, ndër të cilat a Bebe u pa duke i hedhur çiftit shuma të majme me para, gjest ky i cili në trojet shqiptare praktikohet mjaft shumë.

Në dasëm ishte ftuar për të interpretuar edhe këngëtarja shqiptare Merita Halili.

Bebe është shfaqur me një fustan të zi shumë elegant, me të cilin shkëlqente e gjitha. Kujtojmë se, së fundmi Bebe Rexha u nda nga partneri i saj, Keyan Safyari.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ