Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

INA
INA

02/10/2023

I tillë ishte edhe mesazhi që dha drejtuesja e spektaklit të dashurisë, Luana Vjollca, ku tha se jeta do të ishte më e bukur për një person nëse në vend të shpifjeve dhe urrejtjes të kishte dashuri dhe respekt.

‘Sa e bukur do të ishte jeta nëse nuk do të kishte shpifje, intriga dhe urrejtje por në vend të saj të kishte më shumë dashuri, respekt dhe mirënjohje’.

Ky mesazh vjen, pasi dy ditët e fundit është përfolur se në rrjet në mënyrë ‘sekrete’ është duke qarkulluar një video erotike e saj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizin e zuri bora (video)

Luiz Ejlli

Luizi thyen edhe një rekord (video)

Rita Ora Albin Kurti

Mediat britanike shkruajnë për vizitën e Rita Orës në Kosovë, zbulojnë projektin që ajo po realizon në vendlindje

kozak

Kozakut i djegin sërish makinën: Po nuk e gjeti shteti, do e gjej vetë (FOTO)

big-brother-VIP

Zyrtarisht caktohet data se kur fillon Big Brother VIP Albania 3, pse është shtyer, çfarë po ndodhë?!

festivali kenges shqiperi

Tërhiqet nga gara e Festivalit të RTSH-së edhe një këngëtar i tretë

big-brother-kosova

Tre banorë të rinj u futën në Big Brother Vip Kosova 2, ja kush janë? (VIDEO)

monika salihu

Monika Salihu mbrëmë u largua nga shtëpia e BBV Kosova2

INFO

NA NDIQ