Vijon mot i ndryshueshëm, me diell dhe rritje graduale të temperaturave

Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/02/2022

Nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike paralajmërojnë se ditëve në vijim priten periudha të ndryshueshme të motit me rritje të temperaturave ditore. Të ënjtën dhe të premten, gjatë mëngjesit nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullave, ndërsa temperaturat do të mbesin të ulëta. Të shtunën pasdite edhe gjatë natës do të ketë reshje lokale të shiut.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

INFO

NA NDIQ