Vildane Zeneli i ka zili të pasmet e Erës, ky është komenti që i ka bërë

0

Edhe Vildane Zeneli është fanse e trupit që ka bërë Era Istrefi.
Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një fotografi ku shihet trupi i saj në super formë.

Kohëve të fundit Era po poston foto ku shihet me të vërtetë me trupin e formësuar dhe po merr komplimente të shumta.

E komplimenti i radhës i vjen nga modelja bombastike shqiptare, Vildane Zeneli.

Zeneli i ka shkruar një koment Erës në foton ku ajo shfaqë të pasmet në një veshje të ngushtë.

View this post on Instagram

Assphatic aesthetics 🥛

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on