Vipat në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre.

Në një dasmë madhështore, janë 300 të ftuar.

Jo vetëm politikanë, por edhe njerëz të njohur të medias, miq të çiftit.

Dalina Buzi, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Juljan Deda, Valdrin Sahiti, Olta Gixhari, janë disa prej të ftuarve të cilët kanë ndarë foto dhe momente nga dasma në rrjetet e tyre sociale.