Visi paralajmëron këngën e re, komenton Luiz Ejlli

Picture of INA
INA

24/08/2023

Elvis Pupa paralajmëron këngën e re, komenti i Luizit nuk iuElvis Pupa është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet mjaft të komentuar në median online dhe aktori mori një vëmendje të madhe falë pozitivitetit që përcoi gjatë pjesëmarrjes në BBV.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Pupa ka lajmëruar se shumë shpejt ai do të publiokojë këngën e tij të re, e cila do të vijë në bashkëpunim me Muharrem Ahmeti. Në videon e publikuar, aktroi tregon se kënga është zjarr dhe ka shumë frikë mos i vendos flakën vendit.

Kjo këngë shijohet shumë pas katër gota alkool se atëherë në shqiptarët dalim gjithmonë në zonën tonë”, ka thënë ndër të tjera Elvisi. “Këtë e quaj këngë narkoze sepse pasi ta dëgjoni, atmosfera është mpirje totale”, përfundon videon Pupa.

Ndër komentet e shumta pozitive, këëtij postimi nuk i ka munguar një koment mjaft pikant nga Luiz Ejlli, në të cilin shkruani: “Kjo këngë këshillohet gjithashtu për rënie në peshë. Suksese vëlla”.

Kujtojmë që Elvis dhe Luizi kanë lajmëruar një bashkëpunim, për të cilin ende nuk ka asnjë detaj se kur mund të publikohet.

TË FUNDIT
9 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
10 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
10 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
11 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

11 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
10 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
10 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
9 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ