Ish-boksieri i njohur shqiptar kritikon Haxhi Krasniqin: Hup si burrat, mos festo humbjen (VIDEO)

ina-online
ina-online

9 Gusht, 2023

Të shtunën e kaluar në stadiumin “Fadil Vokrri” u zhvilluan disa meçe boksi që në të vërtetë solli shumë reagime të mëdha nga tifozët e këtij sporti.
Nuk kishte të bënte fare me reagime të mira, të gjitha pothuajse ishin kundër boksierëve tanë, të cilët sipas tyre fituan me ndihëm e gjyqtarëve, shkruan Lajmi.net

Boksieri i njohur shqiptar, Xhavit Visoka ka folur për këtë meç në lajmi.net dhe ka kritikuar në njëfar mënyre edhe Haxhi Krasniqin.

“Hup si burrat, mos festo humbjen se s’o stil i joni”, ka thënë ish-kampioni i boksit në Kosovë.

Video e plotë e intervistës:

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

montella

Montella, trajneri i ri i kombëtares së Turqisë

rumani huligan kosove

Media hungareze thumbon rumunët për Kosovën

kombetarja fitore shqiperi

Fitorja ndaj polakëve e ngjit tri vende Shqipërinë

xherdan shaqiri

I ndodhi e papritura Xherdan Shaqirit

inzaghi

Inzagi del në mbrojtje të Asllanit: Do të bëja sërish zgjedhjet e fillimit

uefa

UEFA dënon ashpër FSHF, shkak janë fizhekzjarret ndaj Polonisë

Amir-Rrahmani-600x360-1

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

CHelsea

Pronarët e Chelseat duan të përgjysmojnë shpenzimet e pagave në ekip

Hakim-Ziyech

Hakimi nuk ka dyshime për “yllin” e futbollit që meriton Topin e Artë

INFO

NA NDIQ