Vizita në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Presidentit Biden dhe Zonjës së Parë

ina-online
ina-online

21/09/2023

Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj dhe zonja e parë Armanda Begaj, kanë takuar sot presidentin e SHBA-së Joe Biden dhe zonjën e parë, Jill Biden.

‘Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash’, shkruan Begaj krah fotos.

Kujtojmë se Presidenti Bajram Begaj, ndodhet në SHBA në kuadër të Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Hristijan Mickoski

Mickoski: U dakorduam që zgjedhjet parlamentare të mbahen më 8 maj

instituti-arben-xhaferi

IPP: Kryeministri Kovaçevski dhe partia e tij shpenzojnë mbi 750 euro për reklama në facebook (Tabela)

zekiri bytyqi

Bytyqi i përgjigjet Zekirit pasi që i hodhi përgjegjësinë

Lavrov Shkup

Lavrov me akuza të ashpra ndaj OSBE-së: Është vegël e BE-së

Kiara Luizi

Kiara i kërkon kompliment Luizit. Ja si përgjigjet ai (video)

anton-quni

Anton Quni flet për bazat ushtarake serbe rreth kufirit me Kosovën

slavjanka-petrovska

“Lavrov s’ka çka lyp në Shkup”, ministrja maqedonase mesazh për ministrin e jashtëm rus

Agron Shaqiri Stojance

Ish ushtari UÇK-së: Stojançe lëri ato muhabete, jemi shoqëri demokratike, siç duket ke ngelur akoma në mendësinë e vjetër!

LSDM

LSDM: Kemi takime të rregullta me BDI-në

INFO

NA NDIQ