Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Manastir, arrestohen tre persona

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/02/2023

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se dje, në Manastir ka arrestuar tre persona me iniciale F.S.(40), A.B.(34) dhe A.R.(37), të gjithë nga Manasatiri, pasi dyshohen se kanë kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi në Manastir.

“Ata dyshohen se ka kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi në “Strasho Pinxhur” në Manastir, ku kanë marrë më shumë mjete.

Mjetet e marra janë gjetur dhe kthyer tek pronarët, kurse personat janë mbajtur në stacion policor”.

“Pas zbardhjes së plotë të rastit kundër tyre do të parashtrohet kallëzim përkatës”, qëndron mes tjerash në njoftim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

vjosa osmani okb grate e dhunuara

OKB-ja tentoi të bllokojë pjesëmarrjen e grave të mbijetuara gjatë luftës, Osmani refuzoi të merrte pjesë pa to

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

INFO

NA NDIQ