Vjehrra ka diçka për t’i thënë Dua Lipës

Dua Lipa po qëndron në Shqipëri. Këngëtarja kosovare me famë botërore është duke shijuar ditët e pushimit në bregdetin shqiptar.

Por jo vetëm. Dua ndodhet bashkë më familjen dhe të dashurin e saj amerikan Anwar Hadid ku shpesh poston momentet e bukura familjare në rrjetet sociale.

Së fundmi ka postuar foto derisa merr rrezet e diellit në një jaht luksoz, meqë rast nuk mungoi komenti i vjehrrës së saj Yolanda Hadid.

“Ju dua” ka shkruar ajo duke iu referuar Duas dhe Anwar.Ndryshe “Love again” është kënga që Dua ka lansuar muajin e kaluar.