Vjen një dorëheqje nga Kryesia e LDK-së

INA
INA

24 Maj, 2023

Faton Bislimi ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook që ka dhënë dorëheqje nga Kryesia e LDK-së.

Ai shprehet i zhgënjyer nga injorimi që ka marrë nga Kryesia e LDK-së, përcjell “Bota sot”.

“Fatkeqësisht, kjo LDK që unë zgjedh dhe e dua – sepse besoj fuqishëm që i shërben vendit e kombit – vetëm sa po tkurret konceptualisht nën çasjen e kreut të tanishëm”, shprehet Bislimi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

gazetaret veri sulm

Sulmohen gazetarët në Zveçan, goditet fizikisht gazetari i RTV21 (VIDEO)

osmani-kurti-makron-macron

Macron: Autoritetet e Kosovës mbajnë përgjegjësi për trazirat që janë rritur ndjeshëm

Kristofer-Hill

Hill: Prishtina do t’i bartë pasojat sepse nuk i dëgjoi këshillat e SHBA-së

Albin-Kurti-5

Kurti: I brengosur, por jo i frikësuar nga sanksionet e SHBA-së

sander lleshi

Ish-ministri i brendshëm shqiptar: Gjeni një numër telefoni të Albin Kurtit

glauk konjufca

Konjucfa: Amerika nuk po na kupton mirë, s’është hera e parë që po qortohemi

Ursula-von-der-Leyen

Von der Leyen: Valët goditëse të agresionit të Putinit kanë arritur në Ballkanin Perëndimor

Albin-Kurti1

Mbaron takimi Kurti-Borrell-Lajçak, Kryeministri jep rrugëzgjidhje për veri

edi-rama-bruksel

Rama: Ushtria serbe në kufi të Kosovës ka fuqi të barabartë me zero

INFO

NA NDIQ