Vjen reagimi i parë i Haxhi Krasniqit pas fitores së mbrëmshme

Picture of INA
INA

06/08/2023

Haxhi Krasniqi dje shënoi fitore ndaj Nadjib Muhammed, pasi gjyqtari e diskualifikoi algjerianin.

Pas nëntë raundeve, gjyqtari e diskualifikoi Muhammedin për shkak të goditjeve të palejuara që jepte.

Deri në atë moment, Haxhi Krasniqi nuk po arrinte assesi të tregonte lojën e tij.

E pas duelit ka ardhur edhe reagimi i boksierit junikas.Falemnderit populli im, falemnderit Prishtinë, falemnderit Kosovë, për gjithë këtë përkrahje tuajën.Jam shumë i emocionuar dhe i gëzuar, fillimisht nga realizimi i ëndrrës sime për të boksuar para jush, e edhe më me fitoren e sontme timen dhe tuajën gjithashtu.Falenderoj çdo ekip e person të angazhuar në këtë mega projekt timin.I juaji, Robin Krasniqi

TË FUNDIT
3 orë
Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1
3 orë
Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë
7 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur
7 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
8 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

ME TE LEXUARA

12 orë
Ndeshja Kroaci-Shqipëri/ Tifozët Kuq e Zi bëjnë njoftimin e rëndësishëm
11 orë
Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj
9 orë
Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!
8 orë
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë
8 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve
17 orë
Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje
7 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
17 orë
Hoxha për Seferin, vetëm një ndryshim te Shqipëria kundër Kroacisë! Ja gjendja e Asanit
7 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur

LEXO MË SHUMË

portugalia

Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1

kombetarja turke turqia

Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë

kombetarja shqiptare shqiperia

Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”

Screenshot_2024-06-18-17-52-14-908_com.android.chrome-edit

Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

Screenshot_2024-06-18-17-39-00-263_com.facebook.katana-edit

Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë

sylvinjo silvinjo

Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!

Screenshot_2024-06-18-15-02-46-944_com.facebook.katana-edit

Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj

tifozet-1

Ndeshja Kroaci-Shqipëri/ Tifozët Kuq e Zi bëjnë njoftimin e rëndësishëm

INFO

NA NDIQ