VLEN hapi shtabin zgjedhor në Haraçinë: Ndryshimi po vjen!

ina-online
ina-online

26/03/2024

Koalicioni i partive opozitare shqiptare VLEN vazhdon me hapjen e shtabeve zgjedhore nëpër komunat shqiptare.

VLEN sonte hapi shtabin në Haraçinë të Shkupit.

Aktivistë dhe përkrahës të partive opozitare nga Haraçina morën pjesë në hapjen e shtabit, bashkë me kryetarët e partive në koalicion, dhe kandidatin për president nga VLEN-i, Arben Taravarin.

Përfaqësuesit e VLEN-it thanë se po vjen ndryshimi dhe se shqiptarët i janë bashkuar ndryshimit me këtë koalicion. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

sport vlen

Sport dhe bashkëbisedim me rininë, Taravari dhe liderët e VLEN-it në Saraj (VIDEO)

gashi afrim

Gashi: Mushkëritë e qytetit nuk duhet t’ua lëmë t’i ngulfasin të paaftët

INFO

NA NDIQ