VLEN hapi shtabin zgjedhor në Strugë (VIDEO)

ina-online
ina-online

30/03/2024

Me pjesëmarrjen e krerëve të koalicionit VLEN dhe qindra aktivistëve e mbështetësve të këtij koalicioni, hapëm sot shtabin zgjedhor në Strugë.

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, theksoi para struganëve se VLEN tashmë është përfaqësuesi legjitim i shqiptarëve, pasi BDI-ja e braktisi kampin politik shqiptar dhe po kërkon shpëtimin në koalicione multietnike.

Prezenca masive e struganëve e dëshmon se Struga është e etur për ndryshim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

qoku

Bekim Qoku: Erdhi dita Ali opozita

INFO

NA NDIQ