VLEN sonte do të mbaj Tubim Qendror në Gostivar

Picture of INA
INA

21/04/2024

Koalicioni i opozitës shqiptare VLEN do të mbaj sonte Tubim Qendror në qytetin e Gostivarit.

Tubimi do të filloj nga ora 20:00 ne lokacionin e njohur afër sheshit tek Sahat Kulla.

”Të nderuara media ju informojmë që më datë 21.04.2024 me fillim në ora 20:00 Koalicioni VLEN do të mbajë Tubim në Gostivar, konkretisht në Shesh afër Sahat Kullës”, njoftuan nga VLEN. 

TË FUNDIT
14 minuta
Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët
36 minuta
Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6
38 minuta
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
1 orë
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës
3 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

ME TE LEXUARA

1 ditë
30 ditë paraburgim për gjykatësin Georgiev, kërkohen masa kujdesi për Memetin
3 orë
VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6
2 ditë
Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat
12 orë
Mexhiti do të jetë zvkryeministër i parë dhe do ketë edhe Ministrinë e Ekologjisë
1 ditë
Krimi i organizuar/ Dy persona dyshohen për rryshfet – paraburgim për Gjykatësin e Supremes?!
9 orë
Stadiumi i Tetovës/Kasami: Vendimi i Qeverisë për ndaljen e punimeve, ‘urdhër’ nga Grubi
1 ditë
Tetova sivjet me 123 filloristë më pak – Në klasë të parë pritet të regjistrohen 838 nxënës
3 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet
2 ditë
Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

LEXO MË SHUMË

Bekim Qoku

Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët

arber ademi

Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6

ziadin sela

Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

ixhet memeti

Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

burgu-idrizove

Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji

INFO

NA NDIQ