Vogëlushja bukuroshe e këndon këngën e Luizit (video)

INA
INA

07/03/2024

Luiz Ejlli vazhdon të ketë mbështetjen e publikut, edhe atë të të gjitha moshave. Së fundi Luizi ka postuar një vajzë të vogël, duke kënduar këngën e tij. (INA)

Shiko video:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3317875163544058092?utm_source=ig_story_item_share&igsh=d2Z0bXRleGU3dWgy

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LUIZ KIARA

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

INFO

NA NDIQ