FOTO/Me baba italian dhe nënë shqiptare, voglushja nis të qajë kur Italia shënon ndaj Shqipërisë

Picture of ina-online
ina-online

16/06/2024

Emocionet e ndeshjes Shqiperi-Itali i ka perfshire te rritur e femije.

Sara, nje vajze vogel me nene shqiptare rhe baba italian e ka perjetuar me shume se kurre kete duel emocionues per te.

Siç shihet nga nje foto e siguruar nga Gazeta TemA ajo ka nisur te qaje ne momentin qe Italia na shenoi.

Nje moment emocionues ku Sara ka zgjedhur te mbeshtese Shqiperine.

TË FUNDIT
3 orë
Lanë djalin autik në makinë dhe ndërroi jetë, lirohen prindërit shqiptarë në Greqi, zbardhet dëshmia e tyre
3 orë
Deputeti shqiptar në Zvicër mirëpret ‘Dritaren për Investime të Diasporës’
3 orë
Saranda dhe Ksamili me plazhe të tejmbushura. Rama shperndan videon
3 orë
SHISH: Luftuam spiunazhin serb dhe rus në Shqipëri
16 orë
Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%! Raporti i Komisionit Europian analizon shifrat

ME TE LEXUARA

1 ditë
E rëndë në Greqi, 45-vjeçarin shqiptar e zë korrenti nga makina e krasitjes, gjendet i vdekur në arë
1 ditë
Aktori i njohur nga Kosova: Si n’Shqipni nuk gjeni asnjë vend tjetër për xhepat tonë të shtjerrun!
1 ditë
Turistja sllovake humb jetën në plazhin e Golemit, ja çfarë dyshohet
22 orë
Rama: Sivjet është rritur numri i turistëve nga Kosova
16 orë
Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%! Raporti i Komisionit Europian analizon shifrat
3 orë
SHISH: Luftuam spiunazhin serb dhe rus në Shqipëri
3 orë
Saranda dhe Ksamili me plazhe të tejmbushura. Rama shperndan videon

LEXO MË SHUMË

greqi policia

Lanë djalin autik në makinë dhe ndërroi jetë, lirohen prindërit shqiptarë në Greqi, zbardhet dëshmia e tyre

islam alijaj

Deputeti shqiptar në Zvicër mirëpret ‘Dritaren për Investime të Diasporës’

ksamili2

Saranda dhe Ksamili me plazhe të tejmbushura. Rama shperndan videon

vlora hyseni

SHISH: Luftuam spiunazhin serb dhe rus në Shqipëri

durresi plazh bregdeti deti shqiptar golem

Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%! Raporti i Komisionit Europian analizon shifrat

Edi Rama

Rama: Sivjet është rritur numri i turistëve nga Kosova

durresi plazh bregdeti deti shqiptar golem

Turistja sllovake humb jetën në plazhin e Golemit, ja çfarë dyshohet

cun

Aktori i njohur nga Kosova: Si n’Shqipni nuk gjeni asnjë vend tjetër për xhepat tonë të shtjerrun!

ambulanca-sk

E rëndë në Greqi, 45-vjeçarin shqiptar e zë korrenti nga makina e krasitjes, gjendet i vdekur në arë

INFO

NA NDIQ