Voska përballet me Shkupin, Vardari me Gostivarin

ina-online
ina-online

22/09/2023

Bëhen të ditur gjyqtarët për gjashtë ndeshjet e javës së 8-të në elitën e futbollit maqedonas.

Ndeshjet luhen të dielën.

Gjyqtari Stojançe Stojanov do të gjykojë ballafaqimin Vardari – Gostivari, ndeshje që luhet në “Boris Trajkovski” në Shkup.

Voska përballet me Shkupin, Shkëndija si vendas me Makedonija GP.

Kampioni në fuqi Struga Trim Lum e pret Rabotniçkin.

E diel, ora 15.00

Vardari – Gostivari
Shkëndija – Makedonija GP
Brera Strumica – Sileksi
Voska – Shkupi
Struga TL – Rabotniçki
Tikveshi – Bregallnica

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

ardian ismajli

Ismajli për mediat kroate: Shqipëria dhe Kroacia kalojnë grupin në Euro 2024

Ylber Ramadani

Shorti i Evropianit, Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

guardiola

Gabimi i jashtëzakonshëm i gjyqtarit, Guardiola: Çfarë t’i them skuadrës dhe tifozëve pas një ndeshje si kjo?

Pogba

Pogba u gjobit me 20 mijë euro nga Allegri, për dëgjimin e muzikës me zë të lartë…

Ylber Ramadani

Shorti i Europianit/ Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

Pochetino

Pochettino ‘në qiellin e shtatë’: “Ne jemi një ekip i vërtetë”

moscardo-

E duan pesë gjigantët evropianë, por PSG po e fiton garën për sensacionin gjerman

INFO

NA NDIQ