Vrasja e dyfishtë në fshatin Gabresh të Kumanovës, ja si është gjendja e njërit nga të plagosurit!

INA
INA

22/02/2024

36-vjeçari (Zh.R), i cili mbeti i plagosur rëndë pas një mosmarrëveshje familjare në fshatin Gabresh të Kumanovës, ndodhet në gjendje të rëndë dhe i është nënshtruar operacionit në klinikat e Shkupit.

Nga Qendra Emergjente bëjnë të ditur se me autoambulancë nga spitali i Kumanovës është sjellë një pacient, i cili është konstatuar me 3 plagë me armë zjarri në bark dhe gjoks.

Pas procedurave të nevojshme diagnostike, pacienti është dërguar menjëherë në sallën e operacionit.

Nga Urgjenca thonë se 36-vjeçari ka qenë i kontaktueshëm, por i tronditur nga ajo që ka ndodhur.

Në incidentin që ka ndodhur rreth orës 12:30, nëna dhe vëllai i tij janë vrarë në vend kur daja, përkatësisht vëllai i nënës, i ka qëlluar me armë zjarri, njofton SPB Kumanovë.

Arsyeja ishin çështjet e pazgjidhura pronësore-juridike.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rijad shaqiri hysni shaqiri

Rijad Shaqiri: Unë me mburrje e them se jam biri i Hysni Shaqirit

vlen llogo

VLEN: Bujar Osmani është supermjeshtri i korrupsionit në këtë shtet

mpj22-696x385

Maqedonia e Veriut formon shtab krize për evakuimin e shtetasve nga Lindja e Mesme

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

INFO

NA NDIQ