Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

INA
INA

24/09/2023

61 vjeçari V.G nga Gjevgjelia dyshohet se këtë mbrëmje ka vrarë vëllanë L.G (71) dhe kunatën T.G (62), raporton SHENJA.

Nga SPB Strumicë kanë njoftuar se sonte rreth orës 19:00 zyrtarë policorë kanë privuar nga liria V.G i cili rreth orës 18:50 para hyrjes së shtëpisë me pistoletë ka shtënë në drejtim të vëllait dhe kunatës, të cilët kanë vdekur në vendngjarje.
Vdekjen e ka konstatuar mjek nga Ndihma e Shpejtë e Gjevgjelisë, ndërsa personi është ndaluar në stacionin policor dhe nga ai është marrë arma me të cilën e ka kryer vrasjen.

Hetim në vendngjarje ka kryer Prokurori publik dhe ekip i policisë

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali ahmeti tropoje

Grubi: Krenar që jemi të reshtuar krah Liderit të Shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut

ali ahmeti tropoje

Ali Ahmeti mori titullin Qytetar Nderi i Tropojës, Grubi: Krenar që jemi të reshtuar krah liderit të shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut

Zejneli redaksia enciklopedia

Rektori i UT-së, Prof. Dr. Jusuf Zejneli i priti në takim anëtarët e redaksisë së posaçme në RMV për hartimin e Enciklopedisë Shqiptare

vrasesit vanja palevski

Palevski ka ikur në Bjellorusi?

Ageler

Ambasadorja Ageler: SHBA-të do të vazhdojnë me sanksionimin e aktorëve të korruptuar!

angjushev koco

Koço Angjushev futet në listën e zezë të SHBA-ve

Validin Ademi

Lëvizja BESA: Rezultatet e “PISA” – BDI me sukses e shkatërroi arsimin (VIDEO)

bfi1

BFI do të bëhet me rezidencë të re luksoze ku do të ketë edhe sallë sportive (FOTO)

ambasada

Ambasada e Gjermanisë në Maqedoni me njoftim të rëndësishëm për shoferët e autobusëve, kamionëve dhe punëtorët e tjerë të kontraktuar

INFO

NA NDIQ