Vrasje e dyfishtë në Shkup, një burrë ka vrarë vëllanë dhe kunatën

Picture of ina-online
ina-online

14/05/2024

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit.

Sipas informacioneve të para jozyrtare, një i moshuar ka vrarë vëllanë dhe kunatën dhe më pas ka goditur veten me thikë.

Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkup. Priten informacione zyrtare nga MPB.

TË FUNDIT
39 minuta
Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër
46 minuta
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it
9 orë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit
9 orë
Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!
12 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

ME TE LEXUARA

14 orë
Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron
21 orë
Më 23 maj Siljanovska Davkova do ta realizojë vizitën e parë jashtë vendit
14 orë
Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO
20 orë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
14 orë
Taravari: Po vjen koha e profesionistëve! Po vjen koha që të respektohet aftësia e secilit!
20 orë
Hiseni zgjidhet zëdhënës i LD-së, Mexhiti autorizohet për bisedimet për qeverinë e re
12 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin
18 orë
Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

LEXO MË SHUMË

moti shiu

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, pasdite kushte për mot të ligë të shkurtër

KFOR KS

Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it

stefan andonovski

Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

elizabet liz alen allen

Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!

izet mexhiti

Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

arben taravari

Taravari: Po vjen koha e profesionistëve! Po vjen koha që të respektohet aftësia e secilit!

qeveria

Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO

mickoski

Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron

Jorgos Gerapetritis

Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet

INFO

NA NDIQ