Vrasje në Bogovinë të Tetovës, policia kap autorin

Picture of ina-online
ina-online

02/06/2024

Sapo ka ndodhur një vrasje në Bogovinë të Tetovës, ku bëhet fjalë për dy persona të rritur të cilët janë përfshirë në një konflikt ku më pas ka eskaluar në vrasje shkruan Pa Censurë!

Aktualisht Policia e Tetovës ka arrestuar personin i cili ka kryer vrasjen, dhe në terren janë të pranishëm organet kompetente si policia dhe Prokuroria ku kryejnë detyrimet!

Për çdo detaj do të ngeleni të informuar! Aktualisht nuk jepen detaje për emrat dhe motivin!

TË FUNDIT
4 minuta
VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje
50 minuta
Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim
1 orë
Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër
1 orë
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet
2 orë
“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup

ME TE LEXUARA

24 orë
Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz. Lloga ja si i përgjigjet
7 orë
Mos-deklarimi i pronës, Antikorrupsioni ndërpret mbi 20 procedura të zyrtarëve
1 ditë
Siljanovska Davkova takoi presidentin gjerman Frank-Walter Steinmeier
2 orë
“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup
24 orë
Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë
7 orë
Sot dhe nesër regjim i posaçëm komunikacioni në qendër të Shkupit
1 ditë
OKB-ja ka akuzuar Izraelin për krime kundër njerëzimit
1 orë
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

LEXO MË SHUMË

IMG_2957

VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje

fronti evropian vlen

Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim

ere pluhuri

Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër

blerim bexheti

Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

shkupi komunikacion

“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup

Ministria-Arsimit

MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit

policia-714x420

Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

IMG_2950

Tani shkencat mjekësore mund ti kryeni edhe në universitetin e njohur si i Ramiz Merkos, lejen ia ka dhënë ministri në ikje i BDI-së

shkolla-nxenes-780x439-1

Në Kumanovë në maj janë regjistruar mbi 900 nxënës në klasën e parë

INFO

NA NDIQ