Vritet blogeri dhe këngëtari i njohur në Shkup!

Picture of INA
INA

27/05/2024

Një incident i armatosur ka ndodhur mbrëmë në Shkup, gjegjësisht në rrugën e njohur si Rruga e Plastikave.

Sipas informacioneve të para që ka arritur të siguroj Klan Maqedoni në këtë përleshje me armë ka vdekur blogeri i njohur, Amar Ismani. Aty janë përfshirë disa persona ndërsa ka janë plagosur edhe 3.

Më shumë detaje Ministria e Brendshme do të njoftoj gjatë ditës.

TË FUNDIT
2 orë
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
3 orë
Taravari e mori detyrën si ministër, menjëherë takoi kirurgët...
3 orë
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
5 orë
Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë
7 orë
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit

ME TE LEXUARA

20 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
5 orë
Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë
18 orë
Gjermanët dhe Zviceranët ndahen me barazim, por ecin përpara
3 orë
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
18 orë
Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve

LEXO MË SHUMË

Angela Ageler

Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin

FB_IMG_1719231583046

Taravari e mori detyrën si ministër, menjëherë takoi kirurgët…

derivate nafta dizeli benzin

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

taravari ilir

Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë

xhaferi mickovski]

Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

kombetarja

Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë

biden-trump

Çfarë pritet prej debatit presidencial Biden-Trump?

Maqedonia-Shqiperie-BE-EU-Bruksel-Bashkimi

Ministrat e BE-së takohen sot në Luksemburg me kryediplomatët e gjashtëshes ballkanike

INFO

NA NDIQ