Vritet me thikë shqiptari në Itali, shkoi në banesën e autorit për të takuar mbesën, por… Arrestohet 41-vjeçari

Picture of ina-online
ina-online

08/06/2024

Një 61-vjeçar është goditur me thikë për vdekje në Itali nga një 41-vjeçar, pasi shkoi për të takuar mbesën e tij në banesën e autorit të dyshuar të krimit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Bibbiano (Reggio Emilia) mbrëmjen e së premtes rreth orës 23:00. Pas krimit, 41-vjeçari është vendosur në prangat e policisë.

Viktima dyshohet se ka shkuar në banesën e të dyshuarit për të gjetur mbesën e tij, por për arsye ende të paqarta, ndoshta pas një debati, është do të ishte goditur disa herë me thikë kuzhine.

Policia i sekuestroi edhe një thikë kuzhine, që dyshohet se ishte arma e krimit.

TË FUNDIT
15 orë
FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia
18 orë
Shqiptari 33 vjeçar dënohet me 13 vjet burg në Gjermani
1 ditë
Nuk ka tubim në Zvicër pa flamur shqiptar, sidomos në ato sportive. Kjo u pa edhe në EURO 2024
2 ditë
Punëtorit nga Maqedonia i bien përmbi 800 kg, lëndohet rëndë
2 ditë
Pusho në amshim Don (Ndue) Antonio Bellushi! Apostull i shqiptarizmës!

ME TE LEXUARA

2 ditë
Punëtorit nga Maqedonia i bien përmbi 800 kg, lëndohet rëndë
1 ditë
Nuk ka tubim në Zvicër pa flamur shqiptar, sidomos në ato sportive. Kjo u pa edhe në EURO 2024
18 orë
Shqiptari 33 vjeçar dënohet me 13 vjet burg në Gjermani
15 orë
FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia

LEXO MË SHUMË

izer aliu

FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia

policia gjermane gjermani

Shqiptari 33 vjeçar dënohet me 13 vjet burg në Gjermani

shqiperi-zvicer-587x396-1

Nuk ka tubim në Zvicër pa flamur shqiptar, sidomos në ato sportive. Kjo u pa edhe në EURO 2024

slloveni punetor

Punëtorit nga Maqedonia i bien përmbi 800 kg, lëndohet rëndë

Antonio Bellushi

Pusho në amshim Don (Ndue) Antonio Bellushi! Apostull i shqiptarizmës!

Foto:Ilustrim

Punë në Slloveni, mbi 6 mijë punëtorë nga Maqedonia e Veriut morën lejet

viza gjermane

Gjermania edhe më shumë do t’i lehtësoj masat për punëtorët e huaj të kualifikuar

danimarka kopenhagen

Ky është vendi evropian për të jetuar, pushimi vjetor deri 5 javë dhe rroga mesatare deri 5.000 euro

perleshje tifozet serb

Përleshje mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë, shkak janë bërë shqiptarët (VIDEO)

INFO

NA NDIQ