Vuçiqi po i mashtron, manipulon dhe gënjen ndërkombëtarët

INA
INA

1 Qershor, 2023

Muhamer Pajaziti

Vuçiqi po i mashtron, manipulon dhe gënjen ndërkombëtarët.

Ata po shpresojnë dhe ëndërrojnë me sy hapur se ky do largohet nga Putini, por kjo s’do të ndodhë kurrë, sikur me ja falë edhe krejt Kosovën bashkë me Shqipërinë.

Serbia dhe sllavët e këtyre anëve janë të lidhur gjenetikisht me Rusinë, janë mentalitet i njëjtë.

Popull pro perëndimor, me zemër dhe me mendje i ke vetëm shqiptarët në rajon. Ky fakt po keqpërdoret nga aleatët tanë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5646

Pas publikimit të pamjeve, reagon kryeministri Kurti – ka këtë mesazh!

shaip kamberi

Kamberi reagon pas sulmit ndaj një familje shqiptare në Medvegjë

medvegja

“Këndonin këngë nacionaliste”- Serbët sulmojnë me gurë e mjete të rënda shtëpinë e shqiptarit në Medvegjë (FOTO)

Enver Bytyqi

Bytyçi: Takimi sekret në New York me Vuçiqin tri ditë para sulmit, Ja pse duan KFOR ta marr kontrollin në veri

IMG_5650

Sveçla: Kemi dëshmi se Serbia e organizoi sulmin në Banjskë – Kishte qëllim aneksimin e veriut të Kosovës

Radojcic vilat pasuria

Sveçla tregon se për çka do ta shfrytëzojnë vilën e Radojçiqit!

IMG_5648

Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku (VIDEO)

vjosa Osmani

Osmani: Me armët ruse Vuçiq po mendon aneksimin sipas modelit të Krimesë

Shaip Kamberi

Kamberi: Vuçiq mund të hakmerret ndaj shqiptarëve në Luginën e Preshevës

INFO

NA NDIQ