WhatsApp prezanton opsionin e ri për përdoruesit

INA
INA

09/01/2024

Platforma e mesazheve, WhatsApp , aktualisht është duke punuar në një veçori të re. Përditësimi do t’i lejojë përdoruesit të zgjedhin ngjyrën kryesore të aplikacionit.

Ky funksionalitet i ri mund të shihet në përditësimin më të fundit beta të WhatsApp për iOS 24.1.10.70, i disponueshëm në aplikacionin TestFlight. Pasi të dalë zyrtarisht, përdoruesit e WhatsApp do të jenë në gjendje të zgjedhin një ngjyrë nga një gamë prej pesë ngjyrash, duke i lejuar ata të eksperimentojnë me to derisa të gjejnë përfundimisht ngjyrën e përsosur të preferencës së tyre.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sulmohet-bursa-kriptografike-coinmama-450-mije-perdorues-te-prekur_5c687ba63612e

SHBA, Britania dhe Bashkimi Europian godasin grupin famëkeq të krimit kibernetik

openAI

Mediat po paditin OpenAl dhe Microsoft

viber

Viber prezanton funksionin e ri

maserati

Modeli i ri nga Maserati do të dalë në shitje këtë verë

bitcoin

Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

sulmohet-bursa-kriptografike-coinmama-450-mije-perdorues-te-prekur_5c687ba63612e

IBM: Europa është më e goditura nga sulmet kibernetike në 2023

iphone- telefon mobil

Pse duhet t’i ndalni telefonat apo të aktivizoni ‘airplane mode’ në aeroplan

yahoo-aol

“Bie” Yahoo Mail, miliona përdorues nga e mbarë bota nuk po mund të qasen në aplikacion

iphone- telefon mobil

5 vendet në shtëpi ku interneti është i ngadaltë

INFO

NA NDIQ