Xavi: Ndjehem i mbrojtur nga klubi

Picture of INA
INA

27/11/2023

Xavi Hernandez ka folur për situatën e tij tek Barcelona, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

“Ndjehem i mbrojtur nga klubi. Flas shpesh me kryetarin dhe Decon. Ata e dijnë si punojmë dhe e ndjej besimin e tyre.

Besoj shumë se do të luajmë përsëri mirë dhe të arrijmë rezultate. Nëse nuk do ta besoja këtë, nuk do të isha këtu.”, tha Xavi.

Barcelona gjendet në pozitën e 4 në La Liga pas 14 ndeshjeve të zhvilluara, pasi ka regjistruar 9 fitore, 4 barazime dhe 1 humbje.

TË FUNDIT
4 orë
ps mbappe
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
4 orë
Vincent Kompany
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është n...
4 orë
TOPI-I-ARTE
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë der...
4 orë
kosova futboll
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
4 orë
flick
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

ME TE LEXUARA

4 orë
bonucci
Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video e...
4 orë
flick
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij
4 orë
kosova futboll
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
1 ditë
sokol cikaleshi
​Mbeti jashtë Euro 2024, Cikalleshi i jep fund karrierës me Kombëta...
4 orë
TOPI-I-ARTE
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë der...

LEXO MË SHUMË

ps mbappe

Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

kosova futboll

​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

duka cana

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

Jasir Asani

“Nuk është rastësi që kemi ardhur këtu”, Asani: Kam një ndjenjë që do të bëjmë gjëra të mëdha në Europian

Liga e Evropes Europa League

Finalja e Conference League/ Olympiacos-Fiorentina “luftë” për histori në Athinë

INFO

NA NDIQ