Xhaferi: Ahmeti është kryeshtylla e shtëpisë me themele të forta

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/01/2023

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi në tubimin e BDI-së në Gostivar ka reaguar ndaj deklaratave të Grupit të zjarrit të shprehura në tubimin në Shkup.

Xhaferi tha se BDI, si shtëpi ka një kryeshtyllë dhe ai është Ali Ahmeti. Sipas Xhaferit, kjo shtëpi ka themele të forta dhe nuk rrënohet lehtë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ