Xhaka dhe Shaqiri heshtin ‘kritikët’ me gola, Zvicra fiton dhe vazhdon si lider

Picture of ina-online
ina-online

13/09/2023

Zvicra ka shënuar fitore ndaj Andorrës me rezultat 3-0 në kuadër të eliminatoreve për Euro 2024, ku Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri shënuan gola.

Pas një jave me turbulenca pas ndeshjes me Kosovën për Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, dyshja kanë heshtur kritikët duke shënuar gola.

TË FUNDIT
8 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
8 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
8 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
9 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
9 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

ME TE LEXUARA

1 ditë
E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?
8 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
1 ditë
Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt
1 ditë
Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit
1 ditë
Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?
20 orë
Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”
11 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!

LEXO MË SHUMË

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

morata

Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

shkendija tetoves

Shkëndija eliminohet nga Conference League!

Anglia

Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

INFO

NA NDIQ