Xhensila merr këtë vendim pas dramave të fundit në jetë

Picture of INA
INA

27/06/2024

Jeta private e Xhensila Myrtezaj është diskutuar jashtëzakonisht shumë gjatë kësaj kohe në media e faqet rozë.

Raporti dhe ndarja me Bes Kallakun ka bërë bujë gjithandej me aludime nga më të ndryshmet.

Megjithëse nuk kanë munguar as ‘kunjat’ ndaj njëri-tjetrit, të cilat i kanë transmetuar përmes këngëve.

Sidoqoftë, ata tashmë po vazhdojnë me jetët e tyre ndaras me aktivitetet e zakonshme në karrierë.

Xhensila këtë periudhë ka vendosur që të bëjë pak pushime bashkë me dy fëmijët e saj, Ajkën dhe Amen.

Në fotografitë e reja që publikoi në Instagram, ajo tha: “Nuk të duhet magji që të zhdukesh, gjithçka që të nevojitet është një destinacion”

TË FUNDIT
19 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi publikon këngën e re (video)
1 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
2 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
2 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

19 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ