Xhensila shfaqet super provokuese në këtë veshje të ngushtë!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/01/2023

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe. Kohëve të fundit përveç muzikës, Xhensila ka qenë shumë e përfolur edhe për një krizë martesore me Bes Kallakun.

Megjithatë çifit e kanë mohuar se ka krizë mes tyre, duke u shfaqur se bashku në një koncert. Sidoqoftë, Xhensila po vazhdon të jetë shume aktive në jetën profesionale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur ngushtë dhe super provokuese.

“Zonja e kuqe”, ka qenë përshkrimi që Xhensila ju ka bërë këtyre imazheve, duke ekspozuar turpin e saj në top formë. /orainfo

Shiko fotot:

TË FUNDIT
1 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
1 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
6 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

14 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
12 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
6 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
1 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
1 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
17 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
1 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
17 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ