Xhesika e “O sa mirë” ka një pytje, pret përgjigje nga ju! (Foto)

Arta Nitaj ka arritur të bëhet e famshme brenda një periudhe të shkurtër, dhe kjo falë rolit të saj në serialin “O sa mirë”.

“Xhesika”, ka pyetur ndjekësit e saj në InstaStory nëse me mirë duket si brune apo bionde. /Sovrani/