Xhezair Shaqiri-Hoxha tregon çka i ka thënë Izet Mexhitit

INA
INA

19/03/2024

Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha ka treguar se çfarë i ka thënë kryetari të LD-së, Izet Mexhiti në takimin e fundit.

Sa për sqarim. Unë nuk merem më me politikë. I njoh gjith këta politikanët që i votoni,me secilin jemi ulur veç e veç në të kaluarën. Edhe pse me keni par ne foto me Izet Mexhitit i kam thënë troç se unë nuk jam për asnjë post ne formë të premë. Prej gjithë politikanëve që i kam njoftë dhe i kam respektuar bash të gjithë ma kanë kthy shpinën. I vetmi Izeti me ka than troç, komandant të respektoi dhe e ke derën çel pa asnjë kusht tek unë. Te njëjtën ma kanë thënë edhe shum shokë të luftës për Izetin. Me një fjalë Izeti ma ka imponuar respektin. Flm për mirkuptimi“, është shprehur Hoxha.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ