Xhuli e falënderon Stresin për këngën, ky i fundit thumbon rëndë “Nuk të përket kjo këngë ty”

INA
INA

23/01/2024

Ish fituesi i edicionit të parë nga ‘Big Brother VIP Kosova’ Stresi ishte mbrëmë për të përformuar në shtëpinë me të ndjekur në vend.

Teksa ai këndoj hitin e tij “Kosove Shqipëri”, Xhuli ishte shprehur “Këtë këngë e ka bo për mu Kosovë Shqipëri kur i thashë hajde i bashkojmë forcat edhe kom bo lojë me të, qe e kom qit prej vetës 2-3 herë”, shkruan “Kosovarja”.

Por sipas Stresit kjo nuk është e vërtet ku tha “As nuk të përket ty sepse nuk e përfaqëson ti Kosovën e Shqipërinë, por flamurin me dy krena dhe UÇK”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ