Xhulian Shabani me “Synopsis Ads” mori çmimin e publikut në “Netët e klipit shqiptar” në Ulqin

Picture of ina-online
ina-online

14/05/2024

Producenti dhe regjisori Xhulian Shabani me produksionin e tij “SynopsisAds” mori çmimin e publikut në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar”, që u mbajt në Ulqin.

Klipi i këngës “Amanet” i këngëtarit Luiz Ejlli realizuar ngs SynopsisAds ka pushtuar top listat dhe rrjetet sociale.

“Morëm çmimin e publikut! Çmimi i publikut është çmimi më i madh për mua dhe për çdo artist!
Dua të shpreh mirënjohjen time të thellë për këngëtarin e talentuar, Luiz Ejlli, i cili jo vetëm që është një artist i jashtëzakonshëm, por edhe një frymëzim për të gjithë ne.

Gjithashtu, një falënderim i veçantë për aktorët Elvis Pupa dhe Santiana Malokun si dhe Ejllat, fansat me të zjarret.
I pershendes bashkepuntoret e përkushtuar të ekipit tonë të SynopsisAds: Valonin, Arsen Roshin, Emirjonin, Kikon, Albulenën, Fionën, Eronin dhe Besimin.

Këtë çmim ia kushtoj babait tim që tanimë është i ndjerë por sigurisht që më shikon nga lart dhe krenohet me mua!
Faleminderit a’tush për të gjitha!”, ka shkruar Shabani.(INA)

TË FUNDIT
7 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
9 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
11 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

1 ditë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
9 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
1 ditë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
7 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
1 ditë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
1 ditë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ